Anahi!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anahi!

Anahi!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 serriijjee

Ići dole 
+8
~**Mia_Colucci**~
*Rbd fan*
*Cami*
*luly*
Tanja
Lupita
Anahi Forever!
Anahi:D
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
~DULCE MARIA~
Počinješ se družiti sa njom
Počinješ se družiti sa njom
~DULCE MARIA~


Broj poruka : 95
Godina : 30
Location : Srbija/Subotica
Datum upisa : 21.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 13, 2007 9:52 am

Piper ..... MI JE JEDNA OD OMILJENIH .............. A NERAZUMEM VAS KAKO MOZETE DSA VOLITE FIBI ONA JE DA SAD NEKAZEM STA ....... A I ZA RW I RBD ................. TOLKO STE NAPALJENE ......DA JE TO STRASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://andy.forumotion.com/
*Cami*
Drugi ti zavide...
Drugi ti zavide...
*Cami*


Broj poruka : 127
Godina : 30
Location : Na koncertu Erreway-a kao pocasni gost
Datum upisa : 22.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimePet Sep 14, 2007 2:52 pm

ja obozavam rw!a za fibi ja gledam njenu ulogu i sve i po meni ona je najzgodnija od njih 3,a kod pajper mi se ne svidja sto su joj obrve razlicite!
Nazad na vrh Ići dole
~DULCE MARIA~
Počinješ se družiti sa njom
Počinješ se družiti sa njom
~DULCE MARIA~


Broj poruka : 95
Godina : 30
Location : Srbija/Subotica
Datum upisa : 21.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 18, 2007 12:39 pm

PA MISLIM TOLIKO SE PALIMO NA TE GLUMCE DA CE MO IM DATI I NASE SRCE!!!!!!!!!!!!!!! ONI UOPSTE NEZNAJU A NAS .............. NIKAD NAS NISU VIDELI !!!!!!!!!!!!!!!!!! POSLE CE MO IH I ZABORAVITI
Nazad na vrh Ići dole
http://andy.forumotion.com/
Anahi:D
Drugi ti zavide...
Drugi ti zavide...
Anahi:D


Broj poruka : 111
Godina : 31
Location : Siempre con Annie!!!
Datum upisa : 14.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 25, 2007 12:52 pm

~DULCE MARIA~ ::
PA MISLIM TOLIKO SE PALIMO NA TE GLUMCE DA CE MO IM DATI I NASE SRCE!!!!!!!!!!!!!!! ONI UOPSTE NEZNAJU A NAS .............. NIKAD NAS NISU VIDELI !!!!!!!!!!!!!!!!!! POSLE CE MO IH I ZABORAVITI
Ja se neslazem sa tobom!!!!!!!
Mislim da je odlicno dok si jos tinejdzer da imas svog idola i da ne dopustas da ga bilo ko vredja!!!!
A ja nikada necu zaboraviti ni Cari, ni RBD, ni RW jer su to najbolje serije i najbolje grupe koje sam ikad videla!!!
I ti, ako imalo volis Dulce, trebala bi da ju pamtis celog zivota, kao sto cu ja Anahi!
Ej razlimisli o tome........
P.S: Ja sam Ponchu vec dala svoje srce!I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
Anahi:D
Drugi ti zavide...
Drugi ti zavide...
Anahi:D


Broj poruka : 111
Godina : 31
Location : Siempre con Annie!!!
Datum upisa : 14.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 25, 2007 12:58 pm

~DULCE MARIA~ ::
Piper ..... MI JE JEDNA OD OMILJENIH .............. A NERAZUMEM VAS KAKO MOZETE DSA VOLITE FIBI ONA JE DA SAD NEKAZEM STA ....... A I ZA RW I RBD ................. TOLKO STE NAPALJENE ......DA JE TO STRASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I zaboravila sam da ti kazem da niko ovde nije napaljen, nego samo iznosimo svoje misljenja o nasim idolima, a ti to, verovatno, nikad neces shvatiti!!!!!!!!tongue tongue tongue

I love you JA VOLIM CHARMED, RBD, Rway!!!I love you
I love you JA VOLIM CHARMED, RBD, Rway!!!I love you
I love you JA VOLIM CHARMED, RBD, Rway!!!I love you
Nazad na vrh Ići dole
Anahi:D
Drugi ti zavide...
Drugi ti zavide...
Anahi:D


Broj poruka : 111
Godina : 31
Location : Siempre con Annie!!!
Datum upisa : 14.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 25, 2007 1:00 pm

*Cami* ::
ja obozavam rw!a za fibi ja gledam njenu ulogu i sve i po meni ona je najzgodnija od njih 3,a kod pajper mi se ne svidja sto su joj obrve razlicite!
Bravo Cami!Very Happy
I ja obozavam rw!pirat
Nazad na vrh Ići dole
*luly*
Drugi ti zavide...
Drugi ti zavide...
*luly*


Broj poruka : 113
Godina : 32
Datum upisa : 22.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 4:28 pm

*Cami* ::
ja obozavam rw!a za fibi ja gledam njenu ulogu i sve i po meni ona je najzgodnija od njih 3,a kod pajper mi se ne svidja sto su joj obrve razlicite!
Slazem se to za Phoebe,RW i Piper!

Anahi:D ::
~DULCE MARIA~ ::
PA MISLIM TOLIKO SE PALIMO NA TE GLUMCE DA CE MO IM DATI I NASE SRCE!!!!!!!!!!!!!!! ONI UOPSTE NEZNAJU A NAS .............. NIKAD NAS NISU VIDELI !!!!!!!!!!!!!!!!!! POSLE CE MO IH I ZABORAVITI
Ja se neslazem sa tobom!!!!!!!
Mislim da je odlicno dok si jos tinejdzer da imas svog idola i da ne dopustas da ga bilo ko vredja!!!!
A ja nikada necu zaboraviti ni Cari, ni RBD, ni RW jer su to najbolje serije i najbolje grupe koje sam ikad videla!!!
I ti, ako imalo volis Dulce, trebala bi da ju pamtis celog zivota, kao sto cu ja Anahi!
Ej razlimisli o tome........
P.S: Ja sam Ponchu vec dala svoje srce!I love you I love you I love you
U pravu si!!!
Mislim da i kad bih htela ne bi zaboravila RW I ErreWay!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Drugi ti zavide...
Drugi ti zavide...
*Cami*


Broj poruka : 127
Godina : 30
Location : Na koncertu Erreway-a kao pocasni gost
Datum upisa : 22.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 11:12 pm

*luly* ::
*Cami* ::
ja obozavam rw!a za fibi ja gledam njenu ulogu i sve i po meni ona je najzgodnija od njih 3,a kod pajper mi se ne svidja sto su joj obrve razlicite!
Slazem se to za Phoebe,RW i Piper!

Anahi:D ::
~DULCE MARIA~ ::
PA MISLIM TOLIKO SE PALIMO NA TE GLUMCE DA CE MO IM DATI I NASE SRCE!!!!!!!!!!!!!!! ONI UOPSTE NEZNAJU A NAS .............. NIKAD NAS NISU VIDELI !!!!!!!!!!!!!!!!!! POSLE CE MO IH I ZABORAVITI
Ja se neslazem sa tobom!!!!!!!
Mislim da je odlicno dok si jos tinejdzer da imas svog idola i da ne dopustas da ga bilo ko vredja!!!!
A ja nikada necu zaboraviti ni Cari, ni RBD, ni RW jer su to najbolje serije i najbolje grupe koje sam ikad videla!!!
I ti, ako imalo volis Dulce, trebala bi da ju pamtis celog zivota, kao sto cu ja Anahi!
Ej razlimisli o tome........
P.S: Ja sam Ponchu vec dala svoje srce!I love you I love you I love you
U pravu si!!!
Mislim da i kad bih htela ne bi zaboravila RW I ErreWay!!! Very Happy
bas tako!nekad mi dodje da placem kad pomislim da ih ne daj boze nikad necu upoznati!
Nazad na vrh Ići dole
Anahi:D
Drugi ti zavide...
Drugi ti zavide...
Anahi:D


Broj poruka : 111
Godina : 31
Location : Siempre con Annie!!!
Datum upisa : 14.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 10:22 pm

E namoj nikad da gubis nadu!
Erreway se ponovo okupio, ali bez Luisane...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Drugi ti zavide...
Drugi ti zavide...
*Cami*


Broj poruka : 127
Godina : 30
Location : Na koncertu Erreway-a kao pocasni gost
Datum upisa : 22.08.2007

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimePon Okt 01, 2007 4:17 pm

i know!
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce Maria*
Upoznaješ Anahi
Upoznaješ Anahi
*Dulce Maria*


Broj poruka : 35
Godina : 29
Location : Sa Dulce u kaficu
Datum upisa : 01.08.2008

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 03, 2008 7:41 pm

*luly* ::
Ja zovem RBD pokemoni!
Sad smo 1:1!
pa ako smo mi pokemoni sta ste vi onda,nesto mnogo gore od teletabisa i to mnooooooooogo gore!!!!!!!!!!! Razz
Nazad na vrh Ići dole
~!~Vaka~!~

~!~Vaka~!~


Broj poruka : 13
Location : Niksic
Datum upisa : 30.08.2008

serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 7:19 pm

ja najwise wolim da gledam Seranowe!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





serriijjee - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: serriijjee   serriijjee - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
serriijjee
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi! :: Slobodni kutak! :: TV-
Skoči na: